CZ/SK verze

Rail Target TRAKO 2021: Interview s Michalem Schafferem z CZ LOKO

Rail Target TRAKO 2021: Interview s Michalem Schafferem z CZ LOKO
photo: Archiv/Rail Target TRAKO 2021: Interview s Michalem Schafferem z CZ LOKO
13 / 10 / 2021

Rail Target Vám přináší exkluzivní rozhovor z veletrhu TRAKO 2021 s Michalem Schafferem, který vede marketing společnosti CZ LOKO. Ohlédněte se spolu s námi za největším železničním veletrhem roku 2021.

 

Ráda bych se Vás zeptala, jak se Vám líbí letošní TRAKO?

TRAKO je pro nás historicky velmi zajímavé, máme obrovské úspěchy v Polsku. Vloni jsme vyhráli tendr na dodávku deseti lokomotiv a rádi bychom v tom pokračovali a dále rozvíjeli obchodní aktivity na území Polska.

TRAKO je jediným veletrhem, na který se společnost CZ LOKO v tomto roce chystá?

Letos kromě TRAKO, kde jsme jenom na návštěvě se příští týden chystáme do Milána, kde máme vlastní expozici a to je asi všechno, co letos navštívíme.

Chystáte nějaké technické novinky?

Začátkem roku odstartujeme zákaznický servis a aplikaci MY LOKO, která navazuje na certifikaci ECM, která u nás právě probíhá.

Ve funkci marketingového ředitele působíte asi dva měsíce. Jaké jsou Vaše cíle pro konec roku 2021? Popřípadě pro rok 2022?

Tak kromě úspěšného spuštění zákaznického servisu, jak jsem již předeslal, spuštění aplikace MY LOKO, tak je to schválení lokomotivy pro provoz ve Švédsku a Norsku a úspěšné schválení prototypu Dual Shunter 2000 do Itálie.

Společnost CZ LOKO je mimo jiné zakládajícím členem nového spolku Zelená Železnice. Co to je za spolek? Můžete nám o něm něco říct?

Je to velmi zajímavý projekt, kterého se účastníme v podstatě s dalšími firmami působícími v železničním průmyslu. A je to vlastně reakce nás, jako výrobce, na Green deal, který teď živě probíhá Evropou a vlastně tenhle spolek určuje trendy a my tím reagujeme na zelenou budoucnost a CZ LOKO připravuje portfolio právě s ohledem na zelenou budoucnost.

 

Tags

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace